View Single Post
Staro 28.08.2017., 14:58   #54
d@rio
Premium
Moj komp
 
d@rio's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 137
Pozdrav svima,

trebao bih savjet koja su točno moja prava kao potrošača u sljedećem slučaju:

Lani krajem svibnja sam u Sancta Domenici Westgate kupio PS4 (Uncharted 4 Limited Edition koja je plaćena 4k kn), te se odmah se uzelo i produženo jamstvo. Prije 2 tjedna konzola se počela sama od sebe gasiti i poslana je u servis, gdje je uredno zaprimljena i prije neki dan su me nazvali i potvrdili kvar koji nije moguće popraviti. Pošto više nemaju u ponudi taj PS4 Uncharted edition, iz servisa mi nude slim verziju koja je duplo jeftinija od moje plaćene.

Kontaktirao sam telefonski upravu i objasnio njim situaciju, te sam zatražio povrat novca što su naravno odbili, te nude isključivo novu konzolu istih karakteristika. Čak sam njim i rekao da bih opet cijelokupni iznos potrošio kod njih, ali oni ostaju pri svom.

Tražio sam savjet od ministarstva gospodarstva (prijava.mingo.hr) gdje još uvijek nisam dobio nikakav odgovori (sada niti nemogu vidjeti status svoga upita pošto njim web stranica ne radi).

Bio bih zahvalan kada bi mi netko napisao na koje se točno članke zakona o potrošačima mogu pozvati, koje sve dokumente moram prikupiti i najbitnije od svega kamo podnijeti prijavu pošto putem weba (prijava.mingo.hr) trenutno nije moguća?
__________________
Cyrix Cx486DX2-80MHz

Zadnje izmijenjeno od: d@rio. 28.08.2017. u 14:59. Razlog: dopuna
d@rio je offline   Reply With Quote