View Single Post
Staro 20.05.2014., 21:36   #73
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Koliko dugo ste čekali robu od njih? Bila sam u subotu u njihovoj poslovnici u Arena Centru, kažu nemaju baš hardveraja tamo, imaju manje više periferiju i takve stvari, ali mi mogu naručit i doći će iz Heinzelove u Arenu u ponedjeljak poslije 5 popodne. Dobro. Naruče oni meni, ostavila ime, broj mobitela, ne zovu oni jučer. Zovem ja njih u 18 sati, kaže frajer "trebalo bi danas poslije 18, dajte mi broj mobitela pa ćemo vas kontaktirati". Opet ja ostavim broj i zove me frajer poslije 20 sati da im moje komponente još nisu stigle i da će bit danas poslije 17 sati i da će me zvat čim dođe. Dobro. Evo, prošlo pola 9, ni traga ni glasa od njih, a ja trebam komp! -.- Sutra popodne ih zovem, ako mi vele da nije došlo, hvala, doviđenja, idem negdje drugdje. Da ne spominjem kak, od dvojice prodavača u Areni, jedan je bio skroz simpatičan (mislim da se zove Ivan, ak se dobro sjećam), a drugi, kod kojeg sam ja naravno završila jer je bio slobodan u trenu kad sam došla, jedva da bi progovoril kaj, ja ga pitam nešto, on nekaj promrmlja, sav zbunjen...
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote