View Single Post
Staro 09.02.2012., 15:15   #6
ICO777
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 18
Evo malo svježih iskustava...

Sinoć sam, minutu prije ponoći do kad traje aukcija dao ponudu za jedan tv. Sekundu do ponoći sam pokušao malo podići cijenu, ali mi sustav nije dopustio jer je moja ponuda bila aktivna. Nakon toga mi dolazi mail u kojem piše da je prihvaćena nečija ponuda koja je dana u ponoć i 10 sekundi. i tako ja popušio...

Jutros ih zovem da pitam kako je moguće da prihvate ponudu koja je dana iza 24h ako u njihovim pravilima piše da aukcija traje do 24h.
I tako meni čovjek objasni da piše u pravilima da je važno vrijeme na njihovom serveru a ne ono vrijeme koje piše na stranici (istina piše tako...).

Još sam ga pitao zašto se za cijelu minutu razlikuje vrijeme trajanja aukcije (u glavnom prozoru aukcija traje minutu duže nego kad gledaš određeni (bilo koji) predmet ). Rekao čovjek da će provjeriti...

Nije mi baš jasno da ne mogu uskladiti vrijeme na akuciji s vremenom na tom serveru... Valjda se još uhodavaju...

Uglavnom malo su mi digli živac pa sam (privremeno?) odustao od SSD-a koji sam htio sinoć uzet kod njih...
ICO777 je offline   Reply With Quote