View Single Post
Staro 25.09.2009., 10:39   #100
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Sorry, ali sam corsair ima drugi stick koji je dizajniran baš da se ne spiga
http://images.tigerdirect.com/skuima...vor16GB-C1.jpg

I ne, ne odgovaraju za tu gumu isto kako proizvođači auta ne odgovaraju za plastiku u autu. I zakonski kada se ti žališ i oni ti ne uvaže garanciju, oni su "nevini dok se ne dokaže da su krivi" (kako cheesy), ne ti. Tako da si ti taj koji nakon fizickog ostecenja mora dokazati da nisi ti kriv. Zato jedino što možeš je otići direktno proizvođaču koji ima feedback od korisnika ako su oni spigali nešto pri baš toj seriji recimo.

To da sam upravo ti leži u samoj činjenici da ako neki proizvođač nudi 10 godina garancija da nećeš naći dućan koji će toliko dugo nuditi.

Nigdje nisam vidio da se corsair reklamira - ovaj stik se nece raspasti za razliku od nasih drugih stikova.
Plastika u autu itekako ide pod garancijom ukoliko se izlizala ili upotrebom unistila. Primjer ladica na starom a3 i feder na suvozacevoj rucki.. (nije bas plastilka, ali neko bi mogao reci - sam si sjebao jer si koristio). Da, ocito je da moras dokazati da ti nisi (ko i sve u ovoj drzavi) a odustat samo zato jer ti oni kazu da to nije pod garom je glupost....


Ducan ne nudi 10 g, ali uvoznik da. Nakon sto istekne garancija kod ducana ides drito uvozniku sa racunom i proizvodom. Bas pogledao kako sam kupio svoju barakudu u linksu i kako sam mislio samo 3 g garancije kad tamo na papiricu na vrecici pise 5 g od uvoznika.. najs..
Alfa_R je offline   Reply With Quote