View Single Post
Staro 14.01.2006., 04:48   #65
psf[i]-[Tomek]
-nVidiot-
 
psf[i]-[Tomek]'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin/Zabreg
Postovi: 962
Citiraj:
Originally posted by smigl
pri temp od 0K ili apsolutnoj nuli ja tvrdim da se dogadja slijedece

elektroni izgube svu energiju koju imaju samim time i spin padne na 0. masa jezgre postaje beskonacno velika za elektrone (koji sada imaju beskonacnu malu masu) koji se brzinom svijetlosti ili brze uruse u jezgru. pri tome se dogadja za ljude nepojmljiva energija koja unistava sve jednom kada postanem znanstvenik budem patentirao tu teoriju.

inace mislim da sa padom temp proca ispod 0 ne dobijas nista jer ti ne vrijedi supravodljivost kada ti treba vise tranzistora za vise operacija
Pričaš o spinu a mene zanima jel ga možeš definirat? Ako elektron izgubi energiju zar ne izgube onda i proton i neutron, neutrino, pozitron, .... također svoju energiju??? Nebi onda trebale jake nuklearne sile unutar jezgre "puknuti" jer nema više one energije koja ih je držala zajedno??? Brzina svjetlosti je osnovna "prirodna" konstanta i ne postoji veća brzina od nje! Ako bi postojala onda bi cijela kvantna fizika/kemija pala u vodu. Zatim ako nema energije nema ni sila pa me zanima kaj bi privuklo elektrona u jezgru?
__________________
psf[i]-[Tomek] je offline   Reply With Quote