View Single Post
Staro 28.01.2014., 21:59   #12
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Campeonato Pregled postova
5 godina? Moja je ušla u 8. godinu
I još uvijek je dobra. Samo ju neznam kako očistiti a da nestrgam tipke. Ima tko kakvu ideju?

Ova K290 se čini kao dobra zamjena, ali to nije taj mehanizam.
Imao sam jedno vrijeme Illuminated, ali ona nema HR slova, a enter je bio veliki.
Uzmi mali šerafciger i samo lagano iznad klackalice staviš i cimaš, ne znam kako bi ti objasnio možda fotkam ovih dana pa stavim sliku neku.

EDIT:
imaš ovdje ako to već nisi vidio
http://www.youtube.com/watch?v=wtX2z7ZoRRY


Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
ma dobro, moguće da je i moja 8 godina(ili više), sjećam se u linksu sam je kupio ima već dosta vremena od kad sam je kupio. Imala je garanciju 3 godine, i mislio sam, ova to neće izdržati. Ali mala se ne da
Da, šteta što illuminated nema hr tipke, malo smo i šugavo tržište
Imam nekako osjećaj da se sve manje tih "premium" tipkovnica proizvodi. Nije problem niti 500-600 kn za tipkovnicu dati, ali da je onakva kakvu želim. Ništa fensi šmensi samo da je plitka, da ima osjećaj tipkanja kao ultrax premium i da ima hrslova/veliki enter. Pa to im valjda nije problem napraviti

Ja sam svoju prvu u linksu uzeo isto davno davno, a ovu novu u kutiji sam uzeo prije 2 čini mi se il 3god. u protisu i to zadnju sam uspio ugrabit više ih nije bilo.
Meni je uvijek bilo bitno da mi je enter old skul velik i backspace isto i da ima što manje ovih extra tipki i ova je zadovoljila moje zahtjeve.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 28.01.2014. u 22:08.
Thermaltake je offline   Reply With Quote