Tema: DotA 2
View Single Post
Staro 19.10.2010., 16:58   #19
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
da, posto prema onom clanku ne donose nista novo u dota gameplay osim grafike
nikakve nove mape ili elemente gameplaya

samo bolju grafiku i integraciju sa steamom

ako bude tako, jedino sto ce ta igra privuci su klinci koji svrsavaju na grafiku i to onda = trollovi/tardovi/leaveri



da? na cemu to baziras?



na hon su presli ugl ljudi kojima je vise dosadila zastarjela mehanika gameplaya koju nudi dota
ljudi koji su bili frustrirani ogranicenjima enginea iz 2002. - ne mislim na grafiku i te shitove, nego na jednostavnost i pregrst opcija prilikom pravljenja gejmova, bananja ljudi, rankiranja ljudi, podrske za klanove, voipa, PManja i svega ostalog sto bi trebala imati igra koja se misli igrati na pro razini

i sami tvorci HoN/LoL-a su ljubitelji Dote (dosta ih je i radilo na doti) tako da ako su oni uvidjeli sve te probleme, doista ne znam zasto ne bi i ljudi poput tebe

btw
tvoje rijeci su tipicne rijeci zadrtog fanboya kojem se nije dalo ulozit malo vise vremena na novoj igri - svi te ownali u pocetku u HoNu pa si se vratio nazad Doti na koju si se navikao i sad cisto iz tog razloga govoris da je dota vrh vrhova
Hmm, neće bit ničeg novog osim grafike? Paa, ne bih se složio s tobom,jer činjenica da icefrog neće bit ograničen wc3 engineom mi govori da će dota jednostavno pojesti hon, koji je čista dorađena kopija dote ilitiga sramota.

Ja jesam zadrti fan dote, i ostat ću na doti/doti 2 dok iziđe,a što se tiče ownanja mene u honu, hmm... ne znam .
Još nešto, dok sam shvatio da u hon-u svi heroji imaju istu atack animaciju istog trena sam rekao ne hvala, čao, doviđenja.

I nebudite smiješni da 'dotu vrijeme gura u prošlost'..
domina je offline   Reply With Quote