View Single Post
Staro 21.10.2018., 15:56   #702
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Igrat hoću, kupio jesam.
Toliko sam čekao nasljednika BF1942 da se već sad hvatam za slamke i nadam se da će igra biti igriva koliko-toliko. To sam već prije napisao.
Ovdje sam da kažem što mislim o igri, uostalom kao i svi ostali ovdje, kupili igru ili ne.
Tvoj stav je potpuno promašio temu kao takvu, i baš radi takvih stavova EA i ostali prodaju muda pod bubrege. Daj mi pušku bilo kakvu, daj mi okolinu bilo kakvu, daj mi protivnika bilo kakvog i sve je super. Onda bi trebali uvesti kao FIFA serijal - Battlefield 2018, 2019, itd., ukinuti bilo kakav tematski udio u FPS-u.
Još malo pa će prodavati Super Marija kao WW2 FPS - samo će mu nakeljiti svastiku na teksture, dodati SS na tregere i umjesto gljiva će iskakati "potato masher" bombe. Ako je WW2 tematika onda je WW2 tematika.
Nisu problem gejevi, crnci, žene. Problem je "political correctness", počinje se uvlačiti u nešto životno nebitno kao što su računalne igre.
Pazi kupis igru i samim time ih nagradis za ono sta rade ali ti ne pase i zalis se da nije ekranizacija ww2 i kazes da budalama prodaju muda pod bubrege ali i ti kupis igru! pazi e koji je to stav vrhunski majstore.

I onda ja promasim temu i moj stav je ukurcu , sta reci vise ajde da nisi uzeo igru pa samo kukas jer si og fan kao vecina nas ode (bc2 ekipa)ajde priznam to ali ne radis suprotno od onoga sta pricas i nagradivas ih kupnjom to mi nikako nije jasno.
Tajl3r je offline   Reply With Quote