View Single Post
Staro 19.08.2009., 15:34   #97
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Monitor od 4,000kn nije neki uber-monitor, to je best-buy monitor. Monitor za entuzijaste odnosno za one koji briju je monitor koji košta 11-12 soma kuna (to bi u ovom slučaju bio HP Dreamcolor). Profi monitori koštaju 3-4 puta više od toga (recimo Eizo ColorEdge).
Best buy monitor za koga, prosjecnog surfera ili mlađariju kojoj je komp za igranje ili onima kojima je za download mjuze i filmova ili onima koji ga koriste za office i sl?
Ne bih se nikako slozio....

Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Monitori od soma-dva kuna su smeće napravljeno da se proda, a ne da ima sliku.
A hebiga, onda ja zbilja ne znam u sto ja sad gledam svo ovo vrijeme ako ne u sliku... I meni je dobra al moram vjerovat tebi na riječ da je smeće i da u biti ne gledam u sliku i da bi svrsavao od srece svaki dan kad bih upalio monitor od 4kkn....

Citiraj:
Autor medo Pregled postova
To što mi "imamo rvacku" i što imamo takve plaće da nam je monitor od 4,000kn skup, to je drugi par rukava, ali to ne čini monitor od 1,500kn dobrom kupnjom. To je monitor za sirotinju, studente i one koji ne mogu kupiti bolje (kategorija: za koga je-dobar je).
Plaća (premda standard i sama mogućnost su druga stvar) i plaćanje onoga sto ti ne treba nema nikakve veze jedno s drugim.
Skandinavci imaju daleko bolji zivotni standard i plaće pa za razliku od našeg mentaliteta imas para kupi si merca il bmwa da selo vidi, oni se ne razbacuju.
Imao sam quada, sad imam e5200 i neces vjerovati ali radno iskustvo mi nije tri puta slabije koliko je ovaj bio skuplji, sve mi i dalje radi sasvim lijepo, a trenutno za quadom nemam potrebe.

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 19.08.2009. u 16:28.
Munjara je offline   Reply With Quote