Tema: Apex Legends
View Single Post
Staro 04.02.2020., 11:37   #128
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Za one koje zanima kako ce mapa izgledati:

https://www.ea.com/en-gb/games/apex-...n-4-map-update

Osobno mi se svidaju promjene napravljene sa ciljem da se prekinu uvijek iste rotacije, uvijek isti choke pointovi itd.

Na prvu me malo sokiralo da su dosle tolike promjene u Capitol city, ali nakon sto sam procitao njihovu ideju da se Capitol zapravo podijeli na dva dijela kako bi se smanjila mogucnost 3rd party-ja sam promjenio misljenje, a koliko vidim sa slike one dvije "construction" zgrade su ostale netaknute pa ce jos uvijek biti tarapane u njima Cesto se u Capitol-u dogadalo da osvojis jedan dio grada protiv 1-2 squada, ali tada dolete ovi sto su netaknuto na drugom kraju lootali i onda samo uberu kremu. Ovaj krater sa ogranicenim mjestima za prelazak ce najvjerovatnije smanjiti takve scenarije.

Promjena za Fuel Depo je takoder dobrodosla. Ukoliko se krug zatvara u smijeru Depo-a dogadalo se to da bi ekipa koja uleti u nekakve hot spotove tipa Capitol city, Train yard i Sorting Factory (i prezivjela) morala proci kroz centralnu stijenu do nizine kod Depo-a i onda bi ovi sto su sljetali u sjevernom dijelu mape imali 5 puta bolju poziciju sa high grounda. Ovaj Planet Harvester bi trebao pruziti dovoljno zaklona.

Sve u svemu hype za veceras
guerra je offline   Reply With Quote