View Single Post
Staro 10.06.2019., 18:53   #6
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor denied Pregled postova
Imam 2x8GB Corsair Vangeance (2400 na 2133 - nejde više)....Stvar je da je problem počeo kad sam stavio Vegu, a nakon toga je ista stvar bila kad sam ju zamjenio s 1080ti....

Procu mi stoji fiksna brzina (4.4GHz) zadnjih 5 godina kolko ga imam. I fakat najčudnije je da se dešava samo u igricama.
Jednom se samo smznuo kad sam vrtio Heaven i otvorio firefox s 20 tabova - budući da imam po defaultu da se svi tabovi učitaju, onda vjerovatno i proc na kratko skočio....probo sam još jednom to ponovit ali nisam uspio....

Mogu memtest zvrtit, nije problem ako mislite da ima smisla....

U igrici mi je grafa na 60-70C (tako sam namjestio vent), a proc oko 70C - znači to isto ne bi trebao biti problem....

Mrzim ovakve "Zona sumraka" probleme....

kako zona sumraka kad nisi ništa još testirao osim grafe u čmarku..
kažeš, upalio ti se browser s 20 tabova, vidi čuda popunio se ram i crash - pokreni memtest..
ako misliš da je proc, pokreni prime 95 ili neki slični program da vidiš šta će se desit.. ali moj glas trenutno ide na ram.. isto tako probaj vratit proc na default da vidiš stanje, možda je malo degradirao

jesi reinstalirao windowse nakon što si promijenio grafu? kažeš imao si 970, pa stavio amd vegu pa opet nazad nvidia 1080ti
John Creasy je offline   Reply With Quote