View Single Post
Staro 27.05.2019., 22:08   #6377
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Piši što držiš, što misliš da će ostvariti neki rast kroz nekoliko mjeseci...

Svoje sam napisao. Osim toga BAT mi se čini ok isto, ali nisam dublje ulazio u analizu.
Obzirom da drzim skoro 40 koina, pisat cu dio po dio, kolko kad stignem


Prvo stara garda: BTC, ETH, LTC
btc kupovao prosle godine na 13k, 11k, pa prodao na 10k i usao nattag na 6k, malo trejdao putem, i opet kupovao ispod 4k par puta, i tu sam se nakupovao btc. Sve po DCA metodi.. isplivao sam s tim u solidan plus sada.

Eth i Ltc sam imao srece ulovit na dnu zimus, ltc po 25 usd, eth na 90 usd. Par puta shortao i povecao kolicinu od tad.

Sva tri drzim i nisam jos prodao, ali planiram, pa kad dodje korekcija lovit nize. Btc planiram ostavit dulje i vjerujem mu, dok eth i ltc planiram prodavat, ali tek u nekom jacem bull runu. Bit ce tu jos pumpanja na oba, ltc ima halving ove godine, eth jos uvijek ima dnage za ulovit barem 500usd cijenu i ti cu gledat na prodaju.

Altovi od kojih najvise ocekujem:
ZIL, AERGO, FTM, WAN, SOUL, XTZ, ARK, BAT,

Neke od njih dulje holdam pa sam ih u zimskom fdipu fino podebljao i sad uzimao profite. Od mojih ulaz aergo je napravio 6x, ftm 3x, zil 2x. Djelomicno sam prodavao kako su rasli pa kupovao nize sad kad su padali da povecam broj tokena.

Po sadasnjim cijenama zil i aergo imaji vise nego odlican ulaz u satoshijima. Ali odradili su mainnet i sad ce novi rast biti sporiji, ali definitivno top projekti. Wan, soul i Ark isto trenutno imaju ok cijenu za dugorocni ulaz, dok je ftm prosli tjedan skocio jako. Xtz i bat su dosta visoko u odnosu na zimski dip, ali po meni imaju odlicnu perspektivu i dugorocno ce jos dosta rasti

Moji dark horse koini: xvg, npxs, nix
Malo poznati low satoshi koini od kojih ocekujem da bi mogli iznenadti u bull runu. Nix vjerojatno najmanje poznat od njih, nema ga na vecim mjenjacnicama al obratite paznju i cekirajte.

Ima tu jos toga, al ovo je ono od cega najvise ocekujem

TRX i XRP sam se rijesio. Kupio ih u dipu zimus, prodao s dobrim plusom, jos se malo koji put vracao ali sad sam ih se rijesio i neplaniram uzimat natrag. Jednostavno ne vjerujem u te projekte, al za zaradu su posluzili


Sto se ovog btc rasta tice, fomo je zestok, moguce je da potegnemo i preko 10k, al ima onih koji prognoziraju zestoki zaron:
https://www.tradingview.com/chart/BL...cation_publish


Osobno ne mislim da cemo toliko zaronit, ali ovaj lik je u proljece prosle godine kad je btc bio preko 10k prognozirso pad na 3-4k, pa ima kredibiliteta u analizama.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 29.05.2019. u 21:49.
Roberto je offline   Reply With Quote