View Single Post
Staro 05.12.2017., 16:16   #8
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Da, ja sam se za tu igru zakačio nakon trećeg pokušaja.

Prvi puta: kupio je nedugo nakon izlaska (nekih 3-4 mjeseca) i uzeo odmah Season Pass, pokrenuo je i odustao zbog katastrofalno loših servera (P2P).

Drugi puta: prije nešto više od pola godine, serveri nešto bolji bili i hit detect, ali i dalje živi užas

Treći puta: nedavno nakon što su prebacili sve na dedicated servere i ispeglali brdo stvari.

Sada mogu reći da je to najbolji "noviji" fps na tržištu, ali je trebalo puno vremena da do toga dođe.

Igra ima dva Season Passa, ali nema apsolutno ničeg u igri što je P2W jer sve možeš otključati igranjem i ekonomija u igri je jako dobro napravljena (skinove nisam sve gledao da li su neki premium ili ne jer me to ne zanima). Znači nije kao LoL ili više manje svaka druga igra gdje moraš grindati dan i noć da otključaš nešto.
Season Passom dobiješ 7 dana raniji pristup novim likovima, ne znam ni da li ti ih otključa, dobiješ 5% renown boost (ingame valuta), skinove i još neke kozmetičke stvari. Nek me ispravi netko ako griješim.
No, briga oko otključavanja je nepostojeća jer dok ti naučiš donekle igrati jednog lika, imaš dovoljno za novog

Ne mogu vjerovati da to kažem, ali Ubisoft novce od Season Passa koristi za poboljšanje igre i dodavanje novog contenta koji je free za sve igrače. Imaš turnira na redovoj bazi ako te to zanima i playerbase je ogroman te je skladno tome competitive veoma aktivan.

Samo oprez, ni u ludilu nemoj Starter edition kupiti! Kupi normalnu base verziju igre i to je to. Sada oko blagdana vjerojatno će pasti na ispod 10€ (mislim da sam je za 6€ vidio za Black friday negdje).

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 05.12.2017. u 16:22.
xGAME je offline   Reply With Quote