View Single Post
Staro 06.04.2009., 20:21   #420
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Bnet internet problem

Pozz ekipo, pred par dana uzeo sam od bneta wlan modem/router scientific atlanta 2325(prije sam imo onaj obicni kabelski). Modem je spojen preko lan kabela u komp1 i wlan kartice u komp2, sve to fino šljaka i u tom podrucju nema problema. Stranice na netu se otvaraju normalno, testovi brzine su u normalnim granicama, torrenti se ok skidaju, ali skype razogori pucaju, igranje dote prek garene je nemoguce posto nevidim suseda koji hosta igru!!! i taj isti sused ima ping 400+, a prije je imo ping manji od 70!(dok sam koristio stari modem), generalno vecina ljudi koji su na gareni imaju vveliki ping 400-500!!! neznam u cemu je problem, napomena ovo govorim za komp 1 koji je moj komp na onom drugom uopce nisam niti probavao posto se kompom2 sluzi majka i njoj je dovoljno samo da moze na internet. I jos nesto i kada je komp2 ugasen imam iste probleme(ne koristi se wlan niti nis). Sto se tice postavki ip adresa one su na obtain automatic posto iz nekog meni nepoznatog razloga drugacije stvar ne sljaka. pokusavao sa staviti fixne tipa 192.168.0.11 --- 12---13 al nis! I josh jedna stvar modem je na dodir podosta vruc s donje strane.... Hvala na pomoci
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote