View Single Post
Staro 03.09.2019., 11:07   #2150
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
Nakon par tjedana testiranja i razmišljanja si upravo naručujem herman miller aerona, refurbished sa design cabineta u Njemačkoj.

Ali kad ste se već uhvatili raspravljat podijelit ću upozorenje da po mojoj procjeni markus ima puno puno veči potencijal da grozno ne odgovara večem broju ljudi nego DXracer u kojem sjedim godinama.

Dxracer i slične gamerske stolice imaju ravna leđa što najčešće nije idealno. Ali je puno bolje od markusovog loše dizajniranog jastuka za potporu donjih leđa, koji se uz to nalazi na mjestu koje odgovara samo određenim ljudima... pomaknuti i izvaditi taj jastuk se ne može.

Tako da bi ja u markusu završio sa popriličnim bolovima u donjim leđima nakon samo sat-dva vremena. Uz to bi mi gornji dio kičme doveo u "slouch" poziciju. Gdje ne sjedim skroz ispravljeno nego mi gura glavu malo naprijed.

Visok sam 184. Čini mi se da markus može odgovarat ekipi poviše 190 ali ne mogu reć sa sigurnosti. Meni je grozan.

DXracer u drugu ruku je vrlo pristojna stolica za svoj novac. Probao sam i secretlab omegu prije par dana i to mi se čini još bolje od dxracera.
Ali kad probaš herman millera priča završava.
thubanx6 je offline   Reply With Quote