View Single Post
Staro 01.06.2017., 00:39   #2614
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ekipa može pitanje?

PS4 gamepad, je li verzija 2 ili verzija 1. Verzija 2 ima sive analog gljive i sive strelice i R i L tipke, može potvrda da je v2?

Hvala
Ovako pise kod dilera
Citiraj:
Description

With the new Sony DUALSHOCK 4 Wireless Controller v2 you can interact with games in a conventional way or use the brand new features. More accurate analogue sticks, built-in motion sensors, an integrated loudspeaker and a touch control are just a few of the features that make the DUALSHOCK 4 wireless controller intuitive and fascinating. The new Wireless Controller for PS4 can play back the light from the light bar via the touchpad to display an additional illuminated line in the same color of the light bar that provides the player with visual information (such as health status). In addition, the new DUALSHOCK 4 supports USB communication, in addition to currently available Bluetooth communication.
Citiraj:
Autor vacs Pregled postova
ima li info kada cete dobiti ASUS PRIME H270-PLUS?

https://www.uzishop.hr/intel-maticne...70&results=147
Kaže kod dobavljača, 6 dana, znači kod nas cca još 4-5.

Citiraj:
Autor virty Pregled postova
Nije pohvala za Uzi Shop, to sam jos davno napravio, vec savjet glede nabavke gaming 17.3" laptopa. Prijatelj misli u Linksa kupiti doticni laptop, ali sam ga zaustavio pa da vidim sta se moze u Uzi-ja sredit
Cifra je max 9000 kuna, a uvjet, kupovina na rate (bar 12 rata)
Ovo mi promaklo. Ako je još aktualno, molio bi frknit mail na prodaja at uzishop.hr pa da vidimo situaciju.
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Uzievci, kakve su sanse za nabavu pcie raisera?
Za sada 0 bodova.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote