Tema: Automobili
View Single Post
Staro 23.04.2017., 15:34   #28610
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Revolution (nije top), sa CD150 diesel motorom. Prešao sam sa 1,5l benzinca (atmosferac, 100 KS / 150 Nm) na 2,2l diesela (2 turbine, 150 KS / 380 Nm). Uz to dva paketa opreme gore. Razlika je više nego ogromna.

U odnosu na 2014, faceliftana 2017 trica ima puno sitnih dorada koje vjerojatno primjećuju samo vlasnici prošle. Novi sicevi, još udobniji. Novi volan, smanjeni bočni stupovi (ne znam kako da to drugačije nazovem) vjetrobranskog stakla koji su dosta smetali kod verzije iz 2014, sada su stanjeni i periferna vidljivost kod skretanja je bolja. Dorada plastike u unutrašnjosti i izbacivanje jeftinih "carbon fiber" elemenata u unutrašnjosti samo ide u prilog tome da se osjećam kao da vozim auto klasu iznad.

Tu je i električna parkirna kočnica koja oslobađa središnju konzolu i brzo sam se naviknuo na nju. No, najveća promjena je motor i ovaj headsup display koji neki mrze a neki vole - meni je osobno super. Pogotovo ako vidiš što mi je hobi u potpisu.

Uzmi ovo sa zrnom soli jer je 1,5l benzinac bio sve samo ne brz... Dva turbaka i 150 konja čupaju u svakom režimu vožnje. Na obilaznici sam ga natjerao na 175 km/h, i dalje je vukao ko sumanut. S obzirom da Mazda ima kompresiju istu za diesel i benzince (1:14) ponaša se više kao benzinac.

Tu su još i kompletna led svjetla - imam osjećaj kao da sam prije bio slijep po noći. Ovo djeluje kao reflektori. Nenormalno dobro osvjetljavaju.

U kratko, oduševljen sam.
Jucer preuzeo auto a danas vec cupas u svim rezimima i peglas 175? To neka nova vrsta razradivanja ili? Nhf, pitam samo?
JuiceBox je offline   Reply With Quote