Tema: H1 Telekom
View Single Post
Staro 29.01.2012., 14:08   #169
Cartmann
Premium
Moj komp
 
Cartmann's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Split
Postovi: 488
Citiraj:
Autor sokre10 Pregled postova
Pozdrav, trenutno imam t-com i ozbiljno razmišljam o prijelazu na H1, nude mi onu njihovu uslugu trio bit. Oko plaćanja mi je sve jasno, mene zanima nešto s teh. strane gledišta. Naime, ja živim u Bistri i u kuću mi je uvedena optika od strane t-coma, s time da telefon još uvijek koristi bakrenu paricu, dakle optika je samo za internet i max tv. U slučaju prelaska na H1 bit, oni koriste t-comovu infrastrukturu. Da li to znači da ću internet i tv i dalje imati putem optike ili će sve ići putem bakra. Nisam se niti trudio zvati SZK jer koliko sam pročitao nisu baš tehničku potkovani. Ukoliko itko ima kakvu korisnu informaciju bio bih jako zahvalan. Pozdrav!
Raspitaj se kod H1, ako treba zovi par puta, dok ne skužiš da si dobio pouzdan odgovor. H1 radi s t-comom, samo što ti kao krajni korisnik ne moraš znat, ti plaćaš račun H1, a što i kako će oni kasnije platiti t-com je njihova stvar. Postoji mogućnost da ide preko optike, H1 tv prebacuje trenutačno, za razliku od maxtv-a, spaja se na net, overall mi se čini da koristi min 8-10mbit/s + internet.. ne znam kako bi to išlo preko bakra, tj. mislim da bi najvjerojatnije išlo preko optike.
__________________

Cartmann je offline