View Single Post
Staro 09.05.2018., 22:27   #3327
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
99% je da preskacem G7 ThinQ.

Pa je dilema pala na P20 Pro ili S9+.

Vjerujem da nisam bio jedini sa tom dilemom. Pa da cujem one koji se odlucili i za koji?

Na S9+ me vuce brutalan ekran, slick dizajn, kamera (?) koja je po jednima bolja a po drugima lošija od P20 Pro, 4K snimanje sa OISom na 60 FPSa, bolja šeflja kamera sa autofokusom, micro SD.

Na P20 Pro me vuce baterija, kamera, 3 lece.... ( slike ), dizajn, nada da ce se kroz update SWa rješiti bar neke stvari oko kamere iako ne znam koje bi mogle...

Od S9+ me odbija marketinška retardacija sa rezolucijom ekrana koja je def ista ko na P20 PRo 1080 * 2240 a u settingsima cami 1440*2960 da bi nafrizirali endurance rating baterije, "manje MP".

Od P20 PRo me odbija nepostojeca stabilizacija na 4K snimanju videa koje bi u 2018 za taj rang mobitela moralo biti obvezno, AI na kameri koji još nije dorasao svojoj funkciji, od 40 MP je ustvari "iskoristivo" 10MP, stariji chipset..


Prioritet je na kameri...
Sve sam si sam "odgovorio". Zanima me koje je vaše mišljenje, nekako bi htio dati priliku P20 Pro no bojim se da ce to sve ostati nedoreceno.
jel možeš malo objasniti, inače rezolucija ekrana minimalno igra za trajanje baterije.
Moraš gledati koliko će koji mobitel vrijediti nakon nekog vremena, garancija, notch vs edge, os,

ako ti je 50/50 odi do trgovine pogledaj koji ti bolje odgovara u ruci kupi
intel freak je offline   Reply With Quote