View Single Post
Staro 29.09.2017., 09:23   #33
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,797
Vezano za moj prethodni post, uzeo sam u 5.mj na kraju T69e:
https://www.trotec24.com/en-de/machi...ygrometer.html

Malen, lijep dizajn, kontrole, osvjetljenje i prikaz razine vlage... Meni bitnije, ima 4 litre spremnik i drago mi je sto sam isao na tu opciju.

Jako zadovoljan s njim, nemam prigovora.

Mane:
- quiet mode je zapravo isti vrag kao low speed fan mode. Po defaultu ima 3 brzine ventilatora, ocekivao sam da je quiet mode zapravo 4. brzina...
- prikaz razine vlage nije vas precizan. U paketu sam dobio i mjernu postaju koja npr pokazuje 50%, a odvlazivac na sebi pokazuje 60%. Kao da ima neki offset pa se ravnam prema postaji koja ipak u speckama navodi odredjenu preciznost itd.
- podesavanje smjera strujanja zraka ne postoji. Po defaultu puse za gore, a nekad ga zelim usmjeriti u robu na susilu pa improviziram

Vezano za buku, naviknuo sam se, ne zuji ne cvili, samo ima taj zvuk cirkulacije zraka. Kompresor je tih. Spavam u istoj prostoriji s odvlazivacem na low brzini.

Performanse:
Odusevilo me koliko brzo se roba susi kada je vani vlaga 70+%. U garsonjeri bude konstantno oko 55% vlaga, a roba se od 21h navecer osusi do 5 ujutro. Deblje stvari se trebaju jos malo prosusiti u toku jutra. Ma milina, prije smo robu susili po 2 dana.

Sve u svemu najbolja investicija u 2017.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote