View Single Post
Staro 17.01.2021., 15:55   #74
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Posjetio danas gorenavedeni shitcoinov bankomat u Ilici. Radi non-stop, baš kao i bitkoin.
Jučer uplatio od doma 100€, bio po običaju škrt pa je transakcija od 10S/b potrajala pol dana, isprintao bar-kod, skenirao ga danas, izbacilo mi pare (738 kuna, zakokruženo na decimalu) i ćao drugari.
Što se tiče naknada za prodaju, u prethodnom linku su vam relevantni podaci.
Bankomat je u bivšoj mesnici, baš do legenarnog kafića Jelačić u kojem sam proveo rane devedesete pijući žuju po 6kn. Zimi smo je pojačavat znali s rumom, zvalo se to "dogs nose".
Jedina zamjerka mi je na uređenje interijera, ima prostora za udobnu fotelju i par zelenih biljaka.
Naravno, moguća je i klasična metoda dođeš, uplatiš putem moba crypto, i baš bi zato dobro došla fotelja dok čovjek čeka da mu prođe transakcija.
Na bankomatu je bilo 7500kn tako da bi nadobudni plačkaši bankomata omastili brk, ali trebat će im moćna mašinerija, stvar je osigurna ko Hanibal Lecter.
Za veće svote pretpostavljam da možete i KYC proceduru obaviti jer imaju i čitač dokumenata.
Uglavnom, naspram ovih drugih, ovo je svemirski brod.

7500kn? to je limit dizanja bez dokumenta ili je tolko bilo ukupno novaca u njemu? kad si digo 100$ jel bilo manje ili je i dalje pisalo da ima 7500kn?
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa
livada2 je offline   Reply With Quote