View Single Post
Staro 24.05.2018., 11:05   #3705
vucko77
Registered User
Moj komp
 
vucko77's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 22
Pozdrav svima,


frend me zamolio da mu nađem za sina od 10 godina laptop, budžet je 4000kuna, a moji uvjeti su da ima 8gb rama, 256 SSD, procesor bar i3, i neka osrednja grafička za odigrat možda ne baš najnajnovije igre, ali da može vrtiti ponešto, i windows 10, i našao sam ovo:


https://www.centro.hr/hp-15-bs039nm-...n-2ke71ea.aspx


doduše dolazi s free dos-om ali bih uzeo i win10 home za dodatnih 900kn pa mi me izašlo 4648kn.



Gledao sam i Lenovo Ideapad 510, ali njega više nemaju u ponudi, a Ideapad 520 sa SSD-om i win10 previše prelazi budžet...


Kako vam se čini taj HP? I predlažete li u istom cjenovnom razredu nešto drugo? Jeste li imali kakva iskustva sa centro.hr? Jučer sam pitao za tu Ideupad520 i od jučer joj je narasla cijena za 400 kuna, a za Ideupad510 koja im je stajala na webu kažu da je više nemaju i da moraju maknuti s weba... pa mi je to ostavilo malo "hm" dojam...



Vidim u Elipsu da imaju neku akciju produljenog jamstva tj. osiguranja na 5 god u slučaju zalijevanja tekućinom ili u slučaju loma... Ono što sam našao da odgovara kriterijima kažu da nemaju više dostupno. isto cca 4500 kn 8gb ram, i3, 256ssd, i neka grafička, nemam pojma koja i više nemam taj link a ne da mi se tražiti opet jer im je tražilica u qrtzu...


Eto hvala na čitanju i na trudu onim kojima ne bude teško odgovoriti
vucko77 je offline   Reply With Quote