Tema: Destiny 2
View Single Post
Staro 30.08.2017., 20:19   #41
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Probao betu i izgleda mi samo kao još jedna ekspanzija za Destiny 1. Osim minimalnih izmjena kod klasa i subklasa, nisam uočio ništa novog. Sve što sam vidio u beti su reciklirali iz jedinice: isti level dizajn, jednako nezanimljive cut scene, Ghost ima iste fore, neprijatelji su identični, boss izgleda drugačije, ali je isti kao i svaki drugi strike boss u D1... Što se tiče PvP-a, tu mi je svaka sličnost s D1 poželjna jer mi je to bio najdraži dio igre, pa sam s tim relativno zadovoljan.

Vidjet ću hoće li ekipa s kojom sam igrao D1 biti aktivna, pa ću onda odlučiti da li ću kupiti igru, ali zasad sam prilično skeptičan.

Citiraj:
Autor Afx Pregled postova
Jel ima tu kakvih levelupanja, novih ability i tih rpg elemenata ili je ovo samo sf šuter sa dobrom reklamom ?
Imaš levele i svaka klasa ima svoje abilityje. U PvE-u ti leveli utječu na igru, a u PvP su beznačajni (izuzetak su samo Trialsi). Ono čega definitivno ima jako puno je grindanje. Ako voliš PvE i konstantno igranje istih strikeova i raidova te ti RNG ne smeta, tada bi ti se igra mogla svidjeti.

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Trebalo bi biti. Taktike za bossove, skupaljenje itema, raidovi, levenja itd.
Glavna taktika je shoot-cover-shoot . U raidovima uglavnom ima malo nove mehanike, ali to je nešto što se savlada u trenu i dalje samo pereš po istom.
KhongLo je offline   Reply With Quote