View Single Post
Staro 22.08.2009., 10:14   #142
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Kako god okreneš Gile sad se ne isplati reagirati,i ja sa ovim moram biti zadovoljan,meni je čisto dovoljno koliko sam na kompu dnevno,a to je kod kuće niti 2h. Vikendom nešto više.
A čuj,svi trošimo te pare na HW,ja osobno kažem,iz današnje perspektive,ne bi kupovao ni 3870x2 opet,da se mogu vratiti,niti bi kupio GTX260 216 da sam znao da ću se opet navući na Warcraft.

Ne možeš znati filmove koji će te oprati,sigurno da je taj Philips i GTS250 bolji izbor nego 24TN i GTX260 naviše. Tu sad nisam čak ni svoj Samsung ubrojio razlika je inače još veća,ali nisam ga birao, trend poslovanja danas
je opća nelikvidnost,i šteta da nije bilo boljih monitora i primjerice GTX260 kartica u toj dotičnoj trgovini,pa sam kompenzirao i tobože - dobio besplatno,uvjetno rečeno,ono čega je bilo. To je tako,ili pustiš da novac tamo trune, ili
izvučeš šta se može.

Zato sam i pitao neki dan,za NEC-a jednog,pa mi je odgovoreno da je i on TN,jbg. Htio sam svojeg dati starom u ured,ja uzeti novog,a šta kad nema Philipsa i HP.

Moram se vratiti i i opet reći,da za to šta ja radim,bolje mi ne treba,od stvari za faks,glazbe,koji DivX,TV,igre,ovo mi je u redu zasad. Uvijek se ja mogu odreći kocke 6mj. i kupiti tog HP-a ili Philipsa,to je samo 600kn mjesečno ušteda, dam starom lovu,on uzme na firmu,PDV mu se vrati na kraju godine i bok,svi sretni.
thedream je offline   Reply With Quote