View Single Post
Staro 19.08.2009., 15:19   #93
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Dečki nemojmo pretjerivati oko nekih stvari. Svaka čast kvalitetnijim matricama od TNa ali niti one imaju ljekovita svojstva niti su apsolutni imperativ svim ljudima niti ćeš od TNa oslijepiti nakon triput kraćeg vremena.
Da, ne bih ja imao nista protiv jednog 24+ ipsa ili pva mva, ali za novac koji bi trebao dati a naspram koristi koje bih dobio bi pojeo govno kao i općenito svaki put kad pljunem nesrazmjerno vise novaca za nesto za cim nemam realne potrebe. (a tomu se naučiš s godinama)

Necu ja osobama kojima monitor treba za profesionalnu uporabu gdje su karakteristike TNa nespojive s namjenom tupiti, ma ok ti je TN monitor ali neka ni meni takve ne tupe kako mi se isplati dati duplo novaca da bi mi boja bila vjernija ili kut gledanja veći.
Zamislite na svom TNu svejedno vidim znam i raspoznajem koja je crna, koja bijela, koja crvena, zelena, plava, zuta...

I mene moj monitor sasvim zadovoljava za namjenu za koju ga koristim, opcenito multimedijalnog višenamjenskog centra, kompa, tva, satelita, filmovi, mjuza, net, pisanje...

Preporučivanje preskupih stvari ljudima kojima to ne treba je čisto izbijanje novaca iz džepa...
Munjara je offline   Reply With Quote