View Single Post
Staro 22.11.2019., 14:35   #37
Nulum
Premium
Moj komp
 
Nulum's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Split
Postovi: 229
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Ma dobro, to je već destruktivna varijanta, štos je otvoriti (a posli zatvoriti) a da se ne vidi
Tako je, nikakva destruktivna rjesenja

Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Napisao bi mu isto, da je poslovna mreža u pitanju.
Obzirom na očitu kretensku implementaciju sustava, rekao bi go for it.
Čuj, susjed ti strima na tvoj teve. Job well done.
Kakav sustav, takvi klijenti.
Također stoji ako se nisu potrudili nekorištene portove na switchu pogasiti.
Jedina, ali doslovno jedina zapreka, je nekakva pristojnost prema susjedima.
Hmm e sad jeli poslovna ili nije neznam.

Amo još detaljnije, iako nisam mislio da ce bit potrebe ali eto:

Dakle zgrada je u vlasništvu jednog hotela (da neimenujem koji ). U zgradi ima 15 stanova. U stanovima su sve sezonski djelatnici tog hotela osim mene, ja sam pajdo poseban

Do prije god. dana zgrada je bila u privatnom vlasnistvu i svaki stan je imao svoju paricu i internet od t-coma. Budući da sam ja jedini ostao u zgradi ja i dalje imam svoj internet od t-com preko bakra.

Sada kad je zgradu kupio taj hotel za svoje djelatnike, zeljeli su im uvest internet, medjutim kako na toj lokaciji nemos imat vise od 4mbit-a oni su uveli nesto svoje. Doveli su opticki link direktno sebi u zgradu preko optime. Budući da nitko u krugu od 20km nema ni O od optike oni su je na neznam koji nacin doveli
Optiku je spajala neka firma, nije optima nego neki kooperanti i spojili su tako kako su spojili. Neznam nista o Qos-u ni kako je postavljen.

Dok je trajala ta realizacije optike nekih mjesec dana ja sam dozvolio svih susjedima da koriste moj jadni wifi od 4mbita, buduci da su to vecinom srbi, bosanci, makedonci, indijci itd itd ljudima je trebo net jbg, i sad kad su doveli njima optiku oni su meni rekli evo imamo net evo ti sifra ovaj net ti je brzi (hvala im). Dalje pricu znate
Nulum je offline   Reply With Quote