View Single Post
Staro 29.01.2011., 06:24   #18
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Evo vam link na manual, pa si pogledajte sve feature i screenshotove. Nema internet update iako to stoji u manualu, ali ima HDMI Multichannel LPCM što tamo ne stoji i još par sitnica.

Ponašanje na mreži sam ranije opisao u threadu.

Nema nikakvih trzavica. Prikaz 1080i (interlanced) je savršen bez ikakvih zubića i bez titranja horizontalnih linija, a fluidnost onakva kakva treba biti. Na HTPCu sam gubio sate i dane na kojekakve software i drivere, ali nikako to nisam mogao dobiti kako spada, dok ovdje sve radi out-of-the-box bez ikakve dodatne konfiguracije.

Jedan blu-ray rip mi uopće nije htio pustiti, a na jednom je zvuk bio u banani. Sve ostale je uredno otvorio. MKV je pustio sve do jednog bez greške, a do sad sam ih se nagledao prilično. Kao što sam ranije napomenuo, otvara i strgane AVI fajlove bez da rebuilda ikakav index - jednostavno ih pokrene.

Zavrtio sam HQV test i situacija je sljedeća: HD Noise nula bodova (ne skida šum), Jaggies test relativno prolazi jedino ako se izabere odgovarajući 1080i mode (na HDMI-Auto ne radi dobro) iako pri najmanjem kutu se vidi poneka "stepenica" na liniji, a film resolution loss test potpuno pada - vertikalni rubovi trepere ili ostavljaju tragove.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m

Zadnje izmijenjeno od: medo. 29.01.2011. u 10:35.
medo je offline   Reply With Quote