View Single Post
Staro 05.01.2016., 15:09   #278
kameni_zg
Premium
Moj komp
 
kameni_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: malo tu malo tamo
Postovi: 153
Citiraj:
Autor Overhaul Pregled postova
Čekaj, to samo znači da je Friday i u Hrvatskoj puno radio za razliku od prosjeka? Odakle onda konstatacija "netočno"? Naravno da je sve individualno i ovisno o tome odakle si krenuo i kakav posao i gdje na kraju nađeš. Zato se i dijele iskustva - za uvid u neki prosjek a ne za poništavanje tuđih
Pa ja sam odmah u postu napisao da je dao individualno iskustvo, ne znam ja kaj si ti citao i ciji post.

Friday je u Irskoj isto ko i ja, tak da ja sam dao svoje misljenje uvezi Irske a on svoje. Po meni njegova tvrdnja da se radi manje u Irskoj je netocna, a tako sam se i izrazio. Jer da se radi manje, glupost je napisati, ako se radi vise u rvackoj, jel, di su pare? Kaj nam onda gospodarstvo ne raste? Ajmo opet samo vladu i politicare krivit, a nimalo nas same i nas usrani mentalitet.

Generalizira se za pojedine sektore, u proizvodnom sektoru etc, u Irskoj se radi vise.

Ne vezano za quote:

Citam od pocetka ovo u ovoj temi, i nimalo me ne iznenadjuje koliko ljudi ne zna za normalnu argumentiranu raspravu. Od kad sam dosao u Irsku skuzio sam kakvi tuljani najcesce i najvise pisu i pametuju, recimo, po grupi na fejsu "Idemo u Irsku". To su naravno oni koji rade za Irski minimalac, s kojim je, vjerujte, neisplativo uopce dolazit ovdje ako bas nisi kruha gladan. Jer ta placa omogucava stan, rezije, hranu, i sitnu ustedjevinu. Ali takvi svejedno pametuju najvise i misle da su Boga za jaja primili, ne.

__________________
Pošten trgovac: 1
kameni_zg je offline   Reply With Quote