Tema: Dobra klima
View Single Post
Staro 14.06.2007., 23:07   #64
Bartuc
The All Seeing Eye
Moj komp
 
Bartuc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,103
@Ice Demon, drago mi je kaj si zadovoljan! Ja sam inaće isto veliki fan tih kazetnih jedinica baš zbog toga jer su "dio stropa"... Jedini bad je to kaj su te klime namjenjene za ugradnju u objektima koji su tek u izgradnji ili koji imaju rezervirani prostor za spušteni strop! Ali inaće, ako bum ikada kuću gradio, obavezno mi idu takva dva Mitsubishia nutra

@Syss, mislim da nemaš u Pevecu to za kupiti, ali stari kaže da ima tih sredstava u Metrou... nisu nešto specijalno kvalitetna ali služe svrsi! Jedino nije znao točne nazive, tak da to moraš pitati prodavače!

@Bugger, Gree ti je stvarno loša klima i nemrem ti je preporučiti! Naravno i naj lošje klime buju radile i hladile, ali opet ti je ne preporučujem! Klima je jako bučna... sam dizajn klime također već govori da su je šarlatani radili! Napravljena je tako da su cijevi za instalaciju sa jedne strane, a odvod sa KRIVE strane nasuprot cijevima s nemogučnošću da se premjesti! Znaći ili moraš bušiti rupčagu u zidu jer moraš proč van sa holenderima i odvodom zajedno ili moraš bušiti dvije normalne rupe sa svake strane klime da bi mogao odvod iznjeti van iz stana/kuće! Ma užas
Bartuc je offline   Reply With Quote