View Single Post
Staro 11.01.2018., 11:29   #2937
matija.gubec
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 112
Bok momci,

trebao bih mali savjet. Planiram djevojci idući mjesec pokloniti fotoaparat jer se već duže vremena želi početi baviti fotografijom iz hobija.

Nije razmažena i aparat i oprema ne moraju biti novi, ali ako je jučer izašlo nešto što je bolje nego kupovati polovno onda će naravno biti novo
Molio bih dvije tri opcije što je najbolje za uzeti za početnika, neki all round, ne vjerujem da će ikada trošiti iznose koje vi ovdje spominjete za samo pojedini komad opreme

Budžet je oko 2000 kn, može i više ako treba samo mi se ne čini pametno za nekoga tko tek počinje i još ni sam ne zna što točno želi, ali da se razumijem, ne bih ni pitao jel

Nije mi problem pročitati reviewove entry level modela ali teško mi je usporediti je li neki od prije 3 godine bolji ili lošiji od npr nekoga koji je izašao prošle godine (karikiram).

Vidio sam da ste spomenuli EOS 1200D, pa ako može još koji samo da imam izbor potražiti na njuškalu. Ako netko prodaje nešto što tražim slobodno se javite u inbox ili napišite ovdje

Također imam i pitanje u vezi tečaja, imate li kakvu preporuku? Ili možda online tečaj, što god smatrate suvislijim

Unaprijed hvala!
matija.gubec je offline   Reply With Quote