View Single Post
Staro 17.12.2003., 12:07   #20
mitzek
Prigorec po defaultu
Moj komp
 
mitzek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Pušća Gornja
Postovi: 1,335
Talking ajoooj kad je to bilooooooooo

ha,dok sam se igral...Djuka jedan i jedini!!!!!onda dalje doomI i II, c&C i jedna smjesna i nikad zavrsena x-com terror from the deep.......

deca,usporedujem one "stare" i nove igre...je da su novije u grafici ,zvuku ,igrivosti 100% bolje..al su one stare imale "dusu"..a i cheatovi i net bas i nisu bili "JAAKO" dostupni,da mores varat ili multiplayat...
e da, frend me ubije(celavi starkelja od 39 kvrgi!!) ak ne spomenem mrezno haklanje Hellbendera!!!!cccc,svaka jeb. pauza na poslu...telefonski dogovor, logiranje i cuka napucavanja po stranputicama svemira!!!! eeee,to su bila vremena!!!

btw>predlazem da se mlada generacija bar malo osvrne u tamni mrak proslosti i proba koju staru(ispod recimo 1994 god ) igru i objavi kakav je feeling peglat po igri koju je i njegov STARIpeglal....recimo..moj jr veli da nismo ni bili ludi,mi stare sonje...RPG-Duka,doom,quake1,hexen, >simulacije-NFS3,dogfight,strategije>lunar,c&c,x-com,sindycate...ajooj,a tetrisa,mario brosa... ma dobro ja ga pretjero ,stari dinosaurus..al to je bilo mojih 5 lipa!!
mitzek je offline   Reply With Quote