View Single Post
Staro 13.09.2013., 02:48   #34
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
1250 MHz ako je stabilno je fantasticno, VaporX ima problema sa losim prijanjanjem coolera na vrm, hence, vrm im se zna pregrijavati, inace sama OC-abilnost GPU-a je cista silikonska lutrija

850MHz joj je na obicnom biosu? Imas i boost bios gore? S kojim programom OC-as? Koji ti je stock napon, i koliko mu treba za ovih 1100MHz, eto, par pitanja
Da, čitao sam o tome da je pasivac za VRM doslovno u zraku bez ikakvog kontakta, i valjda su to u novijim revizijama sredili, jer su mi temp VRM-ova 70-ak stupnjeva, što mi se čini više nego normalno.
850 Mhz je obican bios, ovaj boost nisam ni probao, a boost clock je 950 mhz... Ne znam što će mi
Stock je 1.125V, a za 1100mhz sam iz pristojnosti namjestio slider na 1.150V, i to je ful stabilno, za ovih 1250mhz jos sumnjam jer nisam imao vremena, ali nema potrebe pržit čip na 1,3V, makar i hlađenje dobro to podnosi. Memoriju nisam ni probavao dalje od ovih 1500mhz.

Uglavnom, odlična kartica. Ti si imao Asusovu ako se ne varam? Sad vidim imaš Sapphirku, dual x? Kako radi, jesi zadovoljan? hahaha, evo i tebi bar pitanja
Sam Fischer je offline   Reply With Quote