View Single Post
Staro 22.09.2022., 17:31   #3740
frezer
Premium
Moj komp
 
frezer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 460
Evo da opišem slučaj sa Telemach-om.
Dakle, riječ je o mojoj tetki (70god.) koja živi u Njemačkoj i ima kuću ovdje.
-Početkom 5. mjeseca otišla je u Telemach i zatražila mobilni internet na 1 mjesec (ne pitajte zašto tako)Zatražena usluga mjesec dana i prekid. Internet STAY2 paket korišten 15-ak dana i gotovo. Neki računi dolazili, plaćala, nemam pojma šta i koliko.

-3.8 otišla ponovo u Telemach i zatražila istu uslugu na mjesec dana. Ovi joj opet napravili STAY2 paket.

E sad, nisu joj uopće ugasili onaj iz 5 mjeseca, niti joj je itko spomenuo da već ima aktivan jedan internet paket. Nije im bilo čudno da jedan penzioner priključuje 2 interneta.
-22.8, pred odlazak otišla u Telemach da podmiri račune i tad joj rekli da ima aktivne 2 usluge itd... Uz raspravu i negodovanje zatražila gašenje obe usluge, da joj sve obračunaju i da plati unaprijed i ovo šta ima za 8 mjesec. Napravili joj uplatnicu na 350 kn, platila i to je kao zavšena priča.
Međutim, došla uplatnica za 8 mjesec. Nekih 350 kn, 187 preplata i za uplatiti još 150 kn.
Ja otišao u Telemach sa njenom osobnom da mi objasne o čemu je riječ. Radnica i šefica bile izrazito neugodne prema meni iako nisam nastupio grubo i uopće mi nisu htjele razjasniti situaciju. Da, nema se tu šta žaliti. 2 interneta su bila do 22.8 kad je zatraženo gašenje i to se mora platiti. Na pitanje "zašto nije sve obračunato kad je zatraženo" su odgovorile da se ne može plaćati unaprijed. A ista ta šefica napravila uplatnicu od 350 kn gdje je preplata bila gore spomenutih 187 kn. Kad sam zatražio objašnjenje za to, rekla da pišem prigovor, okrenula se i otišla.
Treba li sad platiti tih 150 kn? Nije za novce, ali ponijeli su se kretenski.
frezer je offline   Reply With Quote