Tema: Automobili
View Single Post
Staro 13.01.2022., 15:15   #59102
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Mogu shvatiti (mislim debilana mi je, al ajde) kad si skucao zadnje pare za kupiti auto, pa nemaš za održavanje i ovo ono, ali ne mogu shvatiti nikako kada imaš para, a ne održavaš najbitnije elemente auta koji su bitni za tvoju vlastitu sigurnost (kočnice i gume).
Da imam toliko para, želio bi živjeti vječno, a ne gledati kako ću prozujati u prvi zid sa lošim gumama
Apsolutno se slažem... baš ću malo porazgovarat s njim oko toga wtf, jer on se baš ne vozi penzionerski i bome ima auto s dobrim konjićima, zajebava se previše.

Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Svi su valjda čuli za M/S. I trebali bi svi znati da je to zimska guma.
M+S je Mud + Snow, ali mislim da se od 90-ih pravom zimskom smatraju one za 3 vrha (triglav? ) planine, kad sam čitao po državama za gume, mislim da Slovenija i Austrija gledaju dal ima planinsku oznaku, a ne M/S.

Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Al čekaj malo, pa koje to 4 gume koštaju 14 hiljada kuna?! Jel to s felgama ili šta?

Malo sam škicnuo na brzinu S klasu dimenzije, uglavnom 245/45R18, 245/40R20, i takve nekakve, pa tu ima dobrih guma već za 1500kn
iZa idu 275/35/20 (ako ima 20, a ne 19, a vjerojatno ima), i tu za 1500kn ima Nankang, Comforser, Triangle, Sailun, Double star, Gripmax.... to skoro bolje da ima ljetne

ali ok ove prave su 2200-2500, nek su prednje isto oko 2k, to je 9k gume, da i dalje nije 2k eurića... on je vjeorjatno to u Mercovom salonu pitao...
Elven je offline   Reply With Quote