View Single Post
Staro 17.05.2020., 13:00   #6333
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Flagshipi se još nekako drže ispod i oko granice 15cm visine; P40, S20, makar su i oni narasli u zadnjoj generaciji. Al ne razumijem razmišljanje proizvođača da kupci flagshipa žele kompaktan uređaj, al zato svi jeftiniji uređaji moraju biti cigle.

Tu su rijetke iznimke poput Samsunga A40 s jadnim procesorom, a gle čuda, A41 je već narastao i poskupio. Pa Mi 9 SE, koji nije ni tako jeftin (ne, 300 eura nije jeftino za mobitel) i poneke starije Nokije.

I što je najbolje, imaju 100 modela u nižoj klasi koji se razlikuju u gotovo ničemu, al ni jedan kompaktni.
Da, kompaktnih ima jako malo..

Recimo, jedan kompaktni flagšip bi dobro došao

Nešto u stilu, prošlogodišnjeg modela S10E, mob taman, čak bih se usudio reć i podimenzioniran

6" taman mogu složit mob da bude pristojnih dimenzija, jučer probao P40, lijepo leži u ruci i pravo sovježenje u moru ovih grdosija od 6.4"+.

Jer kolko vidim, ljudi počinju gubit pojam za veličinu, a gledaju se isključivo specke smartfona, još malo pa prelazimo na 7" a za to će još malo trebat i dodatna torbica ili što bi rekli, pederuša

Ono što hoću reć, kronično fali smartfona sa prihvatljivijim dimenzijama, 5.8"-6"..

Inače vozim mob koji ima 5.5", taman mi je što se tiče ekrana, al same dimenzije smartfona tj ergonomija je koma, a mogu mislit kolko su tek današnji smartfoni sa još većim dimenzijama uz sapun kućište i naravno pod obavezno mora imat masku..
zvonac je offline   Reply With Quote