View Single Post
Staro 22.08.2019., 21:01   #1942
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Nisam ima jos tu nesricu da me carina opali kad uzimam sa alija i ebaya a kupujem dosta sta jeftinih sta skupljih stvari .
Najveci problem koji ti se moze desit kad narucujes sa allija,ebay.a... da ne dobijes predmet ili bude DOA a to se moze desit i tu kod nasih ducana,
u smislu kad moras vracat nesto proces je kraci , blize je dobit ces zamjenu ili povrat prije i tako to...
A i to nije neki problem ako uzimas sa spomenutih stranica i korstis paypal izgubit lovu neces i u najgorim slucajevima.

Nema imbecilnih pitanja na forumu smo bolje pitat nego skitat.

Nema nikakvih input lagova ,kao sta kazes tipkovnica kao tipkovnica razlike su uvijek bile dizajnu,velicni,rasporedu tipki mali enter veliki,nogice zadnje ,wrist rest dali ima ili ne, i na kraju u svicu, cherry se jedini i dalje proizvodi u njemackoj a svi ostali u kini .
U to sam 99% siguran nek me ispravi neko ako grijesim.

Vjerojatno znas i sam da se velika vecina ovih poznatih imena koje se tagiraju kao gejmerske tipk. takoder skoro pa sve proizvode gdje pa u kini.

Ovo ti naravno sve govorim iz mog osobnog iskustva jer na srecu nisam nikad ima problema i zadovoljan sam jednako sa tih par kineskih(gk61,rk61,ajazz ak 501) kao i sa ibm- m,coolermaster tkl i corsair k60.
Dobro ajde lazem ipak mi je ibm-m n1.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Tajl3r. 29.08.2019. u 17:23.
Tajl3r je offline   Reply With Quote