View Single Post
Staro 14.01.2009., 21:18   #397
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor elvis again Pregled postova
E ovo je vec jedna od savjeta oko kojeg se moram zamislit .
Cijelo verem mislim kak bi bilo dobro da imam 100 kila kuna pa da kupim auto na kes cak sam i razmisljal i o stednji od 2god. A do tad bi knjiga "patnje mladog elvisa u autobusu" vec dobila dublje znacenje.

Koliko god da su nakon Bozica opet poceli s velkim snizenjima to su snizenja od 2-3 k kn na ona snizenja koja su bila za Bozic. Stoga nista spektakularno se ne desava jer reklamiraju aute bez klima uređaja ili aute koji se uopce nemogu nabaviti kod nas. Npr. pro ceed bez klime = 89 900kn a u biti te izađe96 000kn sa nekom opremom, focus s klimom osnovni model u reklami je 89 900 a u biti izađe = 94 000 kn, i30 bez klime = 89 000kn au biti neki model koji imaju je 97 000kn itd. Jel su kod nas lazna reklamiranja kaznjiva ?

mene samo zanima, da li tebi netko uvjetuje da MORAŠ kupiti novi auto,
očito je po tvojim postovima da si ga ne možeš priuštiti kako spada, da ideš van mogućnosti, i da bi ti bilo puno jednostavnije uzeti to keš novaca što imaš i kupiti auto star 2-3 godine, i biti sretan.

nije mi jasan taj naš mentalitet da se mora vozit novi auto pa kud puklo puklo... a ima sasvim pristojinih rabljenih auta koji još imaju i tvorničku garanciju..
Gabre je offline