View Single Post
Staro 20.03.2010., 23:11   #12
Juggernaut
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Varaždin, Bronx
Postovi: 1,097
Banda lopovska - deranje Tele2 prepaid racuna u sekundi

Dakle ovako ide slučaj,

Kupim danas 25bon na automatu i fino prolazeci do zgrade nadoplatim prethodno stanje 2.69kn , dojde poruka " Nadoplatili ste vas racun s 25kn! bla bla bla ", reko fino, mob u djep i bon isto ( inace mi to nije navika ), da bi sad, dok trebam zvat kolegu čuo prije uvodne zvonjave onu dosadnu babetinu, "Uskoro cete potrositi, bla bla nadoplatite vas racun"... prvo onako ne obazirem se i onda klikne, cek pa gore treba bit 27 i pol kuna...otkud sad to upozorenje?,

Provjerim stanje 2.69 kn...., vas racun aktivan do 09.06.2010.

Da bude stvar gora, 11.10. nadoplatio s 100kn, zvao dosta aktivno, i iza svakog poziva ko čangrizava baba odem vidjet stanje na računu, sve štima...


Zovem službu za korisnike, javi se neki Zvonimir i fino me vodi kroz proces verifikacije da sam ja vlasnik računa..., kaže : gosp. vi ste aktivirali neku uslugu sa peteroznamenkastim brojem koja košta 12.5kn po poruci...

1.) ne primam nikakve poruke od peteroznamenkastih brojeva usranih, nit ikakve slične koje dodju 12 i po kuna -.-

2.) kaže 11.03, 14.03, 16.03. i 17.03. ste primili te poruke, znači to je 50kn po toj njihovoj računici, a ja 56 i nes sitno kn imao prekjucer, jucer i danas...

znači trebao bi biti na manje od 50kn 18.03. ali nisam....

Ko tu mutnu vodu blati i vrti nemam pojima..., interesantna stvar: pošaljite poruku STOP na taj broj da vam se ukine usluga, 200 puta je to ponovio...

Valjda da mu zavrneš šiju nebi zaustavilo uslugu,


Onda dolazi na red uputa: pošaljite nam faks sa zahtjevom za prekid te usluge....


Na moje pitanje,: što sad, ako nadoplatim dalje lovu će me derat??
A: "Pošaljite poruku stop ...... ( trkelj ser bljuv prd) "


Je imao tko slična iskustva? Ili da je besramno opljačkan od strane tele gamadi ?

:/
Juggernaut je offline   Reply With Quote