View Single Post
Staro 13.01.2018., 19:21   #10207
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Kako sam i sam do prije 3 dana bio u kupovini tv-a i glavu razbijao kojekakvim glupostima, na kraju sam zakljucio sljedece:

1. 4k mi netreba s obzirom da ne gledam tv s 2m udaljenosti
2. Famozni HDR - moje objektivno misljenje je da je taj HDR sranje . Evo i zasto....gledam recenzije na kompu na monitoru koji nema hdr podrsku i na mobu i nek mi neko onda objasni kak ja opce tu razliku mogu vidjeti. Meni to vise izgleda ko da proizvodjaci nama ovcama ubiti uskracuju nesto sto ubiti nasi televizori ionako mogu prikazati pa su izmislili "novu" tehnologiju, ali eto - porez na bedake bi se reklo u nasem kraju (velika je vjerojatnost da ne razmisljam u dobrom smjeru, ovo je samo glasno razmisljanje )
5. Najblize kontrastu koji ima oled se moze pribliziti va (pricamo o cca 9000kn), ali to opet nije to i ima losiji kut gledanja
4. Ovaj cesto spominjani na zadnjih par stranica - lg-jev oled mi je i dizajnom i kvalitetom slike bio bolji od vecine non oled tv-a koje sam imao prilike vidjeti i to mi je bilo dovoljno da kupim istoga (tv gledam na udaljenosti od 3.5 do 4.5m)

Over&out
Problem je offline   Reply With Quote