View Single Post
Staro 22.11.2017., 09:25   #10
lord051
Premium
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 442
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Neki od Samsungovih PC softvera ima mogućnost da vidiš ekran mobitela na PC-u i upravljaš svime.

Mislim da je Smart Switch, pa pogledaj. Koristio sam to za vrijeme dok sam imao A3 2017, tako da sigurno radi.
toooooo, uspio sam sa SmartSwitchom

sam sam izvukao kontakte u .spba formatu, sad ih jos samo trebam prebacit u neki "citljiviji" oblik, da ih mogu npr na kompu pogledat... ako imate koji prijedlog za software pucajte...

to sam pokusao sa Samsung KIES, al tamo se moze samo .spb format , probao sam vise verzija KIES-a, nije bilo srece do sad... nastavljam potragu...

Citiraj:
Autor chika7ilo Pregled postova
Imao slicnu sitaciju sa Samsung S5, ekran satran skroz ali aj izvuci mi slike od dice i kontakte i ostala sranja. Kupio sam MHL kabel neki s ebay za Samusung (posli vidio taj isti u Peveca za 20ak kuna skuplje).
Uglavnom kabel spojen na Philips Andorid TV, dobijes lipo sliku na tv-u a daljinski ti sluzi kao mis, stavi neku sd karticu u mobitel i kopiras sve na nju.
Odlicna ideja, nazalost nisam imao kabel pa nisam mogao probat.

Hm, imam jos jedan mob s kojeg bi bilo super izvuc kontakte/slike... njemu je isto mrtav ekran, al on je zapravo cijeli mrtav... nemam ideju sta oko njega napravit, vjr se mogu pozdravit sa svime sta je tamo...
lord051 je offline   Reply With Quote