View Single Post
Staro 06.04.2014., 16:45   #13
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Igra /mod izlazi 26 -og bice stabilna ali ne gotova kako su oni htjeli te puna bagova,updejtat ce je i pečeat kao i svaki drugi mod.
Ovaj dezodor je ima dogovor/ugovor sa Grigorovich -om da izbace LA kao novu igru u Stalkeru serijalu samim time bi dosta para zavrsilo kod dezo tima ali sa ovim leakom Grigorovič ih je odheba jer normalno ko ce kupovat igru kad je procurila.
Dalje lik koji je ovo leaka je i njihov beta tester OlegatoR te jedan od admina ako i ne vlasnik gamer.ru sajta bar po onome sta je je dezo izjavio a leakao je to kao prvo aprilsku šalu da si busta poglede na sajt te po njemu ta beta je stara sest mjeseci pa to nije "nikakakva steta",na sta mu je sam dezodor odgovorio tamo na tom forumu gdje je torrent postan da mu hebe mamu onako vise puta te da makne taj torrent na sta mu ovaj odgovara da je pasvordom lokan cjeli torrent te da ne brine ali 2 sata poslje posta pasvord (vidih i ja na svoje oci razgovor na tome forumu onako dosta smjesno)
...dakle drugovanje Grigorovich -om im se odbilo od glavu,ovaj sta je posta tu betu vjerojatno nije zna sta ce od ljubomore sta ce ovi dignit lovu od prodaje pa im je malo umrsio planove.

Zadnje izmijenjeno od: Tajl3r. 07.04.2014. u 17:05.
Tajl3r je offline   Reply With Quote