View Single Post
Staro 18.01.2013., 18:16   #25
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Original AVP si igrao sa radarom i srao u gace na svaki bleep i bacao flareove ili non stop drzao night vision.
Baceni flare pa onda nightvision je rezultirao takvim bljeskom da bi sa uzitkom docekao game over

Igra je trebala biti mracna bas radi atmosfere, da pojma nemas sta ce iskocit iz mraka, a ako i znas da dolazi radi radara, tesko je uocit odakle dolazi alien. To je jos doprinosilo atmosferi igre.
Kretanje aliena mi je nekako cudno napravljeno, kao da nisu uopce vidili prvi AVP il film.

Bas ono negraciozno i sporo. Negdje izmedju zombija i bilo kojeg drugog NPCa, vise nema uopce onog osjecaja da ih se bojis. Dobio sam dojam da me je vise strah necromorpha u DS1-2, nego legendarnog stvorenja od HR Gigera.

Edit:
Kad sam vidio kretanje tipa, okretanje uvijek istom brzinom i nisan ne ide ni gore ni dole (jer mi sa dobrim DPIem muku mucimo povuc ravnu crtu , bas ti pokaze da igra nije ni zamisljena za PC gdje je u ono doba trebalo bit precizan a ne idiot sa autoaimom.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote