View Single Post
Staro 15.01.2013., 16:59   #16
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
AvP nije AvP ako nema onog proximity radara i prejebenog zvuka puske. Stari AvP je bio i ostao bog i batina za atmosferu, kad 1 alien pridje gotovo je. Ako ga ubijes preblizu kiselina te okupa, gotovo. Ako ne pazis i ne osvjetljavas sve i facehuger te zagrli, gotovo.

Nema snimanja pozicije, nema quicksavea, nema regena lifea, jedna greska i sve ispocetka. Pravi hard mode. Tko moze igrati sa radarom svaka mu cast, sve mrak a radar vristi Jesu kat ispod ili iznad? Jesu soba do i gdje je ulaz? Paranoja na kvadrat.

Kad vidis blip da prilazi, sve je blize i blize, pocne panika jer znas da si na sekund od replaya cijelog levela ispocetka.
Koliko sam samo puta igrao onaj Marine lvl 3 demo, na samom kraju facehugger..pas mtr. Stizu 2 blipa, ja bacam ceku 20m od vrata u skladistu, ulete 2 aliena kroz vrata, jedan po zidu lijevo i na plafon a jedan desno ?!! Dovoljno je da jedan pridje

To su bila vremena. A za ovaj novi AvP? Posto je industrija igara isla u mp3, sve mora bit sta je moguce lakse i gluplje.
Samo da ne bude neki generic shooter sa regenom heltha i tonom municije svako 20 koraka nego pravi survival sa atmosferom iz filmova. E to bi bilo savrseno.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote