View Single Post
Staro 11.03.2011., 18:51   #106
zen_sux
Premium
 
zen_sux's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: St
Postovi: 278
Da malo drugaciji.
Danas sam uzeo g930,
jer mi se fakat ne da vise ustekavati sluse u pojacalo, mic iza kucista, podesavati sve u windowsima svaki put kad igram igru, ocu da odvojim opremu za mjuzu od headseta za BC2 i pojednostavnim si zivot.

g930...pa ono, super sluske, comfy, fora sta mogu sa njih upravljati foobarom u pozadini dok igram igru,dok na pojacalu svira mjuza sa foobara, i dalje pricati na skypeu preko njih i sl.,e da i wireless radi savrseno na dosta veliku daljinu, comfy do bola. stvarno odlicno.

Al ako cemo o zvuku...ono iskreno, imam cheap-ass setup sa projectovim dacom, nadom 315BEE, i SH HD 555 sluskama. Zvucna slika je bolja od ovih 7.1. trostruko. O muzici da ne govorim tu nema niti priblizne usporedbe.

Buduci da doticne dodu over 1k kn, a top su model logija, stvarno ne vjerujem da je do njih, vec da je sa svima ista prica, da win+usb+5 ili 7malih drivera u sluskama ne mogu parirati postenom pojacalu+phones u nikojem pogledu osim komfora i jednostavnosti.

Evo se s logijem druzim vec sat i jos bih dodao da je tocno da ovaj 5.1, 7.1 u headsetu je cisti marketing i glupost, bolje sam na HD555 stereu kuzio odakle dolazi zvuk 3x.

Cisto onako malo iskrenih dojmova, za ekipu koja se interesira za top gaming HS, puno je tu marketinga, a malo mjuze (doslovno).

p.s.s. Ima ko iz ST da ih odma hoce kupit, ovako na brzinu , pola dana stare odmah 200kn ispod cjene ?
zen_sux je offline   Reply With Quote