Tema: DotA 2
View Single Post
Staro 18.10.2010., 22:40   #15
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Kad uzmeš da je dota samo mapa za W3 a ne standalone igra, nemožeš očekivat sve da ima, a vjerujem da će se na tome radit kad Dota2 bude standalone igra.
pa i uzimam u obzir da je dota obicna mapa za W3 - zato i kazem da su HoN i LoL superiornije igre.

Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
HoN ima više mapa? Na koju foru? Kripovi na drugom mjestu? Nevidim što se drugo može promjenit, u LoL ima 3v3 kad sam ja zadnji put igro, i to je sve što se može... mjenjat veličina mape.
ni ne spominjem da hon ima vise mapa
samo kazem da cemo i u novoj doti zapeti na istoj starom layoutu mape - nitko ne izmislja nesto novo, nego svi rehashaju staro (nadam se da ce valve, tj kompanija koja zaista developa ovo izmislit neki novi koncept - demigod?)

Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Dota ima dobru grafiku i stlno se nadograđuje geroji dobivaj poboljšane animacije spellova promjene model sa ulti stafom itd. glvni upgread bi treba biti što se mene tiče mogućnos vraćanja u igru nakon DC-a, ovo ostalo što si ti nabroja će natravno bit (nema smisla da nebude) kao TS, klanovi itd. Još nešto što ima LoL a vjeroatno i HoN je samo jedan šop pa navigiraš po izbornicima, to mi se nesvidja malo je komplicirano doć do neki item ili ih naći, nek bude u dvojci ko u jedinici i me happy
ako nesto nije komplicirano u honu i lolu onda je to kupovanje itema
to sto je jedan shop itekako olaksava samu kupovinu - a ne da po 6 razlicitih shopova kupujes stvari za jedan recept

no dobro, to je vec do navike...

i mogu oni unaprijedjivati te animacije i sve ostalo koliko hoce, ali rade sa engineom iz 2001/2002 (vjerojatno i ranije poznavajuci koliko blizzard dugo developa svoje igre) tako da su tu mislim vec dosegli plafon

zelim da dota2 uspije, ali ne tako sto ce samo updejtat stvari koje ocito fale iz dote, nego tako sto ce biti inovativni i napraviti nesto sto nije prisutno u konkurencije..
Ordem je offline   Reply With Quote