Tema: Žderonje
View Single Post
Staro 21.03.2018., 00:18   #35930
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Matijac Pregled postova
Sad sam se sjetio da Muller ima Pyrex asortiman (oni ti proizvode bas te sous vide containere) pa možda ima tamo ili mogu naruciti.
A steakova ti zna biti u intersparu u areni, zadnji puta sam vidio ribeye i tbone, a u mesnicama kod nas nazalost nema bas toliko toga, a i ako ima je dosta skupo. Ja sam trazio i brisket i spare ribs, ali nase mesnice to nemaju jer se meso reže na drugačiji način. Imas i u meat the king, ali je isto skuplje malo.

Ako budeš pripremao još nešto stavi tu slike
I pogledaj si youtube kanale chefsteps i sous vide everything, ima puno recepti za sous vide.

EDIT: btw. imas chimney u bauhausu i zna biti u intersparu na proljeće kad imaju i roštilje i jednako je dobar kao i od Webera.
Bio sam u Lesnini, Muelleru, Intersparu, Bauhausu, Emmezeti, IKEAi. Trebam naci neki ducan ugostiteljske opreme koji ima maloprodaju. U Metrou ima, ali samo 150mm visine, to mi je ni vrit ni mimo.

U Intersparu ima wet aged iz Austrije. Ramstek (mislim nekih 220kn/kg), ribeye, strip, T-bone.



U Konzumu Radnička ima dry aged ribeye - to je ovaj kojeg sam već radio, danas sam vakumirao još jednog, i još dodatno lungić. Kod tog ribeyea me smeta kaj bacim 40% težine steaka - kad odrežem ono crno, maknem kost i maknem mast koje bude previše. Pa umjesto 129kn/kg realno ispadne preko 200kn/kg. Ali je zato centar ribeya gušt za jesti, dok je ono van njega žilavo. Prekjučer sam se malo porazgovarao s jednim od mesara i rekao je da su prije imali black angusa, a dugo prije sam gledao i onaj kobe i wagyu koji su tamo stajali.





U Zagrebu još ima taj Meat the King, Noel za svinjetinu, Santoku, i Beef shop. Šteta je kaj nemreš nabavit normalne odreske za normalnu cijenu, još uvijek se sve to tretira kao neki premium, pa su i cijene takve. Problem je kaj niti uzgajamo takva goveda (naši se žale da se ne tove tako lako kao ova masovna), niti mesnice režu komade kak se spada. Najmanji problem bi mi bio obavit dry ili wet age, samo da mogu pribavit kvalitetne komade mesa, da su fino prošarani masnim, marbled.

Sljedeće na repertoaru je pulled pork, i rebarca. Također bi mi brisket lepo legao, kao i tri-tip, picanha, jeo sam nedavno flank steak i skroz sam se zaljubio - u pravilu žilav i bezvezan komad mesa, osim ako ga ne spremiš kako treba, onda postaje divota. Također, strip steak, chicago steak... Tek počinjem, trebam još uzgojit svježih začinskih biljki, nabavit neki brener, smoke gun, skupit dovoljno iskustva, ima tu posla i jedenja - neće biti lako.

Zbog trojice Sous Vide Everything likova sam i nabavio Anovu, jer zadnjih nekoliko mjeseci slinim gledajući im videe.

Vidio sam i taj Weber chimney starter u Bauhausu, al brate, cijene ga 299kn, a s dostavom s Amazona je 200kn. Tužno je da je kod nas sve što je imalo bolje od low end robe i K-plusa puno skuplje nego u Europi.
IcyTexx je offline   Reply With Quote