Tema: Slusalice
View Single Post
Staro 18.03.2018., 22:08   #2203
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,417
Pozdrav, možda nije baš "on topic" ali da ne otvaram novu temu.
Već neko vrijeme imam ovaj problem i u zadnje vrijeme je postalo već nepodnošljivo jer se događa svakih 5-10 minuta.

Naime kada razgovaram na ts3/discord sve radi noramlno neko određeno vrijeme i onda mikrofon počme raditi neki odvratni static zvuk koji para uši.

Zatim svaki puta moram čupat slušalice van, sačekat malo pa ponovno uštekati da bi radilo i tako non stop što je vrlo iritantno, pogotov ako igram nešto tipa DayZ onda mi više ne radi mikrofon in game nego moram ponovno i igru restartat.

Prije se to događalo tu i tamo sada je počelo non stop. Probao sam sve što mi je palo na pamet, reinstalacija drivera, sve moguće stavke pod opcijama mikrofona sam mjenjao, pojačavao, smanjivao.

Mislim da problem u mikrofonu (hardverski) nije jer sam našao neke stare sluške i isprobao te se isti problem pojavio nakon nekih 5 minuta razgovora na ts3.

Sve čega sam se sjetio sam već probao tako da sam presušio sa idejama i trebam neke dodatne, windows mi se zbilja neda nanovo instaliravat jer imam brdo stvari koji bi ponovno mora skidati, isntaliravati i ono najgore sve podešavati kako je sad a stvarno imam hrpetinu toga.



BTW evo i tog zvuka koji se događa

UPOZORENJE utišajate zvučnike/slušalice jer zvuk para uši https://vocaroo.com/i/s1PYfwgMHPBL
ibme74 je offline   Reply With Quote