View Single Post
Staro 06.05.2020., 15:42   #53
tomycrosound
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 281
Pročiščivać zraka

Citiraj:
Autor mierdadeltorro Pregled postova
https://www.youtube.com/watch?v=MWcVrxRtQ2I


evo dobar review. i ja se mislim istoga kupiti. oko 900kn na nabavi.
a filter nema rfid, pa se filter samo ispuše i vrati natrag.
ako si kupiš javi rezultate.

Nakon pola sata koristenja mogu reci slijedece:

Cijeli dan nitko se nije kretao po kuci, prasina miruje. Dođem s posla, raspakiram mašinu i upalim, mjeri 008 onog nečega. Uključim na max tj. manual, brojka skoči na 500+, no brzo se spustila na 002. Naravno, u zraku ne osjetim ništa, kako su neki spominjali “lakši zrak”; vjerojatno žive u puno lošijim uvjetima.

Moja ideja je bila držati stvar na auto, kada netko prođe, podigne prašinu ili sl, on će se pojačati. Međutim, to ne radi tako.
Osjetljivost je jako loša. Znaš ono kad ti upiči sunce u prostoriju, protreseš nešto i vidiš kako prašina leti.. to sam radio pored stroja; tresao debeli ručnik za kojeg sam siguran da ispadaju sitne čestice - stroj se nije aktivirao.
Vejpam, pa sam mu puhnio paru, tek tada se aktivirao. Znači, manja količina čestica ga ne aktivira i to sam se razočarao.

edit: paru iz vapea (vjerojatno i dim cigarete) osjeti s udaljenosti od par metara vrlo brzo, zatim vent pojača do maksimuma)
I nije bas neka fora 🙈
edit2: nakon 15ak min on jos uvijek osjeti paru u zraku iako vise nisam “pario” i pici punom brzinom. Želi netko da preprodam po nabavnoj (1160)?

Sve ostalo, glasnoća, rukovanje itd ima vec na yt, a da recenziram dublje prerano je.

Zadnje izmijenjeno od: tomycrosound. 06.05.2020. u 16:10.
tomycrosound je offline   Reply With Quote