View Single Post
Staro 19.11.2017., 20:34   #2189
Danči22
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 9
@jp_rv, dobit ću isti uređaj jer je još kod mene i jer sam ih to i pitala i odgovorili su mi da će mi ostati stari.

Ne slažem se da loš wifi nije nešto što bi operater trebao rješiti, ako je "krivac" za to ruter sa unutrašnjim antenama i lošim wifi-jem. Da i ne govorim da ljudi danas imaju dosta toga na wifiju, počevši od laptopa i mobitela pa nadalje, i toga će biti sve više, tako da je izjava "mi vam jamčimo samo brzinu na žici a za ostalo nas nije briga" izjava dolična dinosaura koji ne zna za pojam držanja koraka s vremenom.

Usput, nemam 5-6 apartmana nego stan i nisam nikad ni očekivala odličan wifi u udaljenim dijelovima stana, ali na kauču koji je 6m od rutera i između njih je zrak mislim da imam pravo očekivati dobar wifi signal.

Nedavno smo tek prešli na T-com i još uvijek smo u onom roku od 14 dana, tako da po zakonu imamo pravo raskinuti ugovor.

Nemoj se ljutiti, ali priča o tome da kupujem sama dodatne rutere da bih dobila uslugu koju sam platila u kompletu je tip prilagodbe kupca prodavaču umjesto da bude obrnuto. Neka oni meni isporuče dobar ruter, pa ću im biti kupac. U protivnom: Zdravo, doviđenja.

p.s.: Hvala svima na savjetima, u cijeloj ovoj priči dobra je stvar da sam stvarno dosta naučila o jednom području koje mi je do pred koji dan bilo potpuna nepoznanica Kad se vratimo ovog tjedna na starog operatera, iskoristit ću svoje novo znanje da nabavim uređaje koji će mi dovesti internet i u dijelove stana u kojima ga nikad nismo imali. Zahvaljujući cijelom ovom iskustvu sada znam što mi treba za to

Zadnje izmijenjeno od: Danči22. 19.11.2017. u 20:39. Razlog: dodatak
Danči22 je offline   Reply With Quote