View Single Post
Staro 28.09.2017., 09:35   #94
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Ja sam ga bio testirao 3mj bez naknade, takva mi je ponuda bila. Ako imas TV koji podrzava sve potrebno po meni extra elegantno rjesenje. Sve na TV-u nema receivera, nema nista, samo daljenski od tv-a. Meni to pase jer mi je EPG od TV-a vise nego zadovoljavajuci, hdd u tv-u savrsen za snimanje onoga sto se ne stigne pogledati. Uglavnom to rjesenje samo sa TV-om mi je stvarno zakon.

Sto se kvalitete tice, imaju vecinu, rekao bih 90% kanala u normalnoj ili visokoj rezoluciji no par njih (neki manje poznati i manje popularni) kada sam ja testirao je bilo u nekoj niskoj rezoluciji i vidjelo se da je losija kvaliteta slike. Generalno sto se stabilnosti tice, nema apsolutni nikakvih trzanja, nikakvih zastajkivanja dok god imas iole normalniji signal ili ti ga antenu.

Sve u svemu ja sam bio dosta zadovoljan ali premalo gledamo tv u kuci tako da nismo nastavili.

P.s. Samo da napomenem nisam nikakav video / audiofil tako da sto je meni normalan kvaliteta netko tko ima sve u HD prijemu se i nece sloziti. Govorim za normalan puk.
mann je offline   Reply With Quote